İstasyonaltı, 8220. Sk. No:24, 35630 Aosb/Çiğli/İzmir 0 530 050 98 71

Eşya Depolama

Öz Çeken Evden Eve

Eşya Depolama

Eşya depolama konusunda güvenilir ve garantili bir firma ile çalışmak gerekir. Depo hizmeti sağlayan firmanın sağlıklı koşullarda eşya muhafaza etmesi önemlidir. Güvenli şekilde verilen eşya depolama hizmeti uygun fiyatlar ile de sunulmalıdır. Nakliyat ve depolama hizmeti için en uygun fiyatlar için karşılaştırma yapmak önemlidir.

Depolamada fiyat ekspertiz ile yapılan inceleme sonrasında ortaya çıkmaktadır. Eşyalar kapladığı alana göre fiyat oluşturur. İlk aşamada inceleme yapılır ve fiyat sunulur. Müşteri fiyat konusunda sıkıntı yaşamazsa anlaşma sağlanır. Bu anlaşma sonrasında ise depolama için gün belirlenir. Son aşamada da hizmet tamamlanır. Eşyaların güvenli şekilde depolanması için piyasanın altında fiyatlara itimat etmemek gerekir. Depolama ücretleri aylık ve yıllık olarak belirlenmektedir. Depolama için uzun yıllardır bu sektörde yer alan firmalar tercih edilmelidir. Bu firmaların eşya depolama için yeterli yeri mevcut olacaktır. Aksi tercihte uygun depo alanları olmamasına rağmen sağlıksız koşullarda depolama yapılabilir. Nakliye öncesinde eşyalar liste halinde getirilir. Tutanak ile de müşterilere sunulur.

Depolamada anahtar iki adet bulunmaktadır. İki anahtardan biri firmada kalırken diğer anahtar müşteriye sunulmaktadır. Eşyalar alınmadan önce çalışanlarımıza haber verilmelidir. Yapılan bildirim sonrasında en kısa sürede eşya deposundan eşyalar alınmaktadır. Azami korunma sonrasında eşyalar depolardan hızlı şekilde nakliye edilmektedir. Depoda ev eşyalarından otomobil lastiklerine kadar her şey saklanmaktadır.

WhatsApp