İstasyonaltı, 8220. Sk. No:24, 35630 Aosb/Çiğli/İzmir +90 530 050 987

Marangozlu Ev Taşıma

Öz Çeken Evden Eve

Marangozlu Ev Taşıma

Evden eve eşya taşır iken usta marangoz arkadaşlarımız ile mobilyalarınızı hassas ve özenli nasıl taşıyacağımıza birlikte karar veriyoruz. Marangoz arkadaşlar uygulamasını yapıyor.

Şu an ülkemizde evinize aldığınız mobilyanın yüksek maliyeni göz önünde bulundurulduğunda Marangozlu evden eve nakliye hizmetinin önemi de ortaya çıkmaktadır.

Evinize, ofisinize aldığınız mobilyayı önemsiyorsanız, nakliye sırasında zarar görmesin, hasar almasın diye düşünüyorsanız o halde Marangozlu evden eve nakliye hizmetini almayı tercih etmelisiniz.

Modern şehir hayatında mobilyaların ev yaşantımızda verdiği rahatlık ve konfor artık vaz geçilmez hale geldi. Eşya taşınmasında eğer usta ve uzman bir marangozlu taşımacılık yapılmadığında en büyük hasarın mobilyalarımızda olduğu da tecrübe edildi.

Öncelerde her şey battaniyelere sarılır taşınırdı. Bu tarzda yapılan ilk değilse ikinci taşıma da mobilyaların değişmesi kaçınılmaz olurdu.

Her defasında yeni mobilya almak aile bütçesi için büyük masraf oluyordu. marangozlu taşımacılık hizmeti ile mobilya nakliye sırasında adeta özel korumaya alıyoruz.

WhatsApp