İstasyonaltı, 8220. Sk. No:24, 35630 Aosb/Çiğli/İzmir 0 530 050 98 71

Güvenli Paketleme

Öz Çeken Evden Eve

Güvenli Paketleme

Nakliyenin hangi alanı olursa olsun bir eşyanın güvenli bir şekilde yeni adresine ulaşımının temeli eşyanın en iyi şekilde ambalajlanmasıdır. Taşımalar eski zamanlarda insanların kendi ambalajlama yöntemlerini kullanması ile yapılmakta buda eşyaları kullanılamaz hale getirmekte idi. Ama zamanla bu hizmetin kurumsal olarak bu hizmeti veren firmaların faaliyete girmesi ve hizmeti sunması sayesinde artık daha güvenli hale gelmiştir.

Taşıma öncesi ekspertiz hizmeti ile belirlenen eşyalar için en uygun ambalajlama malzemesi kullanımı eşyaların tek bir çizik bile olmadan güvenli bir şekilde yeni konumunda olmasını sağlamaktadır. Bu iş için özel eğitilmiş personel, kullanılan dayanıklı hijyen ambalaj malzemeleri taşıma sırasının yapılması kamyon içine daha güvenli bir şekilde yerleşimini bu sayede taşımada oluşabilecek tüm problemlerin önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Eşyalar bulundukları konumlarda ustalarımız tarafından daha güvenli taşınmaları bakımından sökülmekte yeni adresinde de aynı şekilde monte edilmektedir. Böylece mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, elektronik eşyalarınız hasar almadan biz maddi kayıp yaşanmadan taşınmış olmaktadır.

WhatsApp